aytaş HOME

Hakkımızda

aytaş HOME
1976 yılında masa, sandalye ve koltuk imalatı ile temelleri atılan Aytaş Mobilya olarak, tüketicinin değişen ihtiyaçlarını, zevklerini ve tercihlerini göz önünde bulundurarak, ürün çeşitliliği, özgün tasarımları, üstün kalite anlayışı, satış sonrası hizmetleri ve toplam 45 000 m2 kapalı alandaki üretimiyle Türkiye’nin saygın markaları arasında yerini alarak ileriye dö­ nük yatırımlarına ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Son yıllarda üretim alanında yapılan kapsamlı yatırımlar neticesinde ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde ciddi oranda artışlar sağlayan Aytaş Mobilya olarak; kanepe, oturma gurubu, salon takımları, baza & yatak ve modüler mobilya şeklinde gelişen ürün yelpazesiyle yurt içinde 350 satış noktası yurt dışında 3 kıtada toplamda 38 ülkeye dünya standart­ larında hizmet vermeye devam etmekteyiz.
aytaş HOME
Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, insan, doğa ve çevre dostu olarak tüketicilerimize daha uygun fiyat anlayışı temelinde, özgün, zarif ve es­ tetik tasarımlarımızla beklentilerinin üzerinde, insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun ürünleri üreterek hizmet vermektir.

Vizyonumuz; Aytaş markası olarak sektörde sadece kaliteli ürün üretmek değil aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışıyla, güncel teknolojik yatırımlar, yeni trendlerin oluşturulması, ulusal ve uluslararası pazarda performansımızın arttırılması, ni­ telikli insan kaynağının etkili yönetilmesi ve nihai tüketicilerin beklentilerinin en iyi şekilde karşılanmasıyla dünyada tercih edilen markalar arasında yer almasıdır.

Kalite Politikamız
Kalite Politikamız

Toplam kaliteye giden süreçte sevgi ve saygıyı temel alarak, dürüst, ciddi, azimli, takım ruhunu geliştiren yenilikçi firma kültürünü tesis etmek hedefimizdir. Tüm süreçlerde sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek nihai tüke­ ticinin beklentilerini ve talep edilen ürünü en kısa sürede ve en iyi kalitede tüketicilerimizin hizmetine sunmaktır.

Aytaş Home olarak; kanepe, oturma grupları, salon takımları, baza & yatak ve modüler mobilya şeklinde gelişen ürün yelpazesiyle yurt içinde 350 satış noktasında yurt dışında ise 3 kıtada toplam 38 ülkeye dünya standartlarında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Destek